Yazıcı Tamiri

Kıbrıs Teknik Servis Yazıcı Tamiri

Yazıcılarınızın doğru bir şekilde tamir edilmesi adına güvenilir servislerden hizmet almanız önemlidir. Birçok tamir kurumu, tarayıcınızda olmayan sorunlar için size ekstra maliyet çıkarabilir. Bu tür bir durumla karşılaşmamak adına yapmanız gereken, kurumsal firmalarla çalışmanızdır. Bu anlamda TKA Bilişim, kurumsal yapısı ve deneyimli ekibiyle sizlere her türlü donanımın bakımı ve tamiri hizmetini vermektedir.

Kıbrıs Teknik Servis ,Tarayıcınız emin ellerde…

Tarayıcınızla ilgili yaşadığınız sorunları uzun vadeli problem yaşamayacağınız şekilde çözülmesi ve gizli problemlerinde ortadan kaldırılarak, ileriye dönük arızaların ortadan kaldırılması TKA Bilişim tarafından sağlanmaktadır. Deneyimli ve tecrübeli kadrosu sayesinde sorunlara hızlı bir şekilde müdahale eden firmamız, sonuçların doğru bir şekilde alınması için titizlikle çalışmaktadır.

Kıbrıs Teknik Servis ,Tarayıcınızın muhtemel sorunları…

Yazıcıların muhtemel sorunları arasında kasetten fazla kağıt çekilmesi vardır. Bu durumun sebebi bazen kullanılan kağıdın düşük kalitesinden kaynaklanmaktadır. İkinci bir sebep de, tarayıcıda kağıdı çeken sistemlerin ömrünü tamamlamış olması gelir. Bu durumda cihaz içerisindeki çekici sistemlerin değişimi zarurettir.
Bazen de kağıt alımında sorunlar yaşanabilir. Kağıt sıkışmaları yazıcı kullananları strese sokan önemli bir sorundur. Bunun sebebi, kağıt alan lastiğin kirlenmiş olmasıdır. Bu lastiği bir bezle sildiğinizde problem ortadan kalkabilir. Eğer problem devam ediyorsa, daha derin problem söz konusudur. Birde alınan çıktı arasında boş sayfaların da gelmesi, bir problem olarak nitelenir. Halbuki çıktılar, sadece bilgisayardaki verileri çıkarırlar. Yani bu sorun tarayıcıdan kaynaklı değil, bilgisayarda kullandığınız yazılımdan kaynaklıdır.
Sorunlar arasında en çok dile getirilenlerden birisi, kaliteli olan baskıların giderek düştüğü, baskıların silik çıkmaya başladığıdır. Buda toner dolumun da yapılan hatalardan kaynaklanır. Eğer doğru kişilerden toner dolum hizmeti almadıysanız veya kendiniz dolum sırasında hata yaptıysanız, kaliteli baskı hatası alırsınız. Baskı adedinde de düşmeler yaşayabilirsiniz. Bu sorunun çözümü için muadil almanız gerekebilir.
Yazıcılarda söz konusu olan hatalardan biriside, her şeyin tam gibi görünmesine rağmen alınamaya çıktılardır. Bu sorunun sebebi de, bilgisayarla olan bağlantıda olabilir. Kabloyu yeniden takın veya değiştirin. Sonuç alamıyorsanız, yazıcınıza format atabilirsiniz. TKA Bilişim, yazıcılarınızın sorunlarını en iyi şekilde tespit ederek, gerekli bakım ve onarımların sağlıklı bir şekilde yapmaktadır.

Yorum Alanı