Mağaza

Mağazamız ürünlerimizin görsel,fiyat,ve stokları hakkında bilgi sunmaktadır.Detalı bilgi için iletişim kısmını kullanabilirsiniz.

Bilgisayar Onarım

Teknik servisimizde ürünlerinizi güvenilir bir şekilde arızalarını tespit edip,siz müşterilerimize kısa sürede bilgi veriyoruz.

Ürün Çeşidi

Stoğumuzdaki ürünler dışında,elimizde olamayan yurt dışından getirdiğimiz yedek parça stoğu`da bulunmaktadır.

Limitsiz Tespit

Servisimize gelen ürünlerden,arıza tespit ücreti almıyoruz.Müşterilerimizi bilgilendirerek sonuca gidiyoruz.

Yardım !!!

Gerek sosyal ağlar,gerek web sitelerimiz kullanmış olduğumuz blog`lar,tüm alanlarda müşterilerimize destek oluyoruz.

Yedekleme

Servisimize gelen bilgisayarların müşteri isteğine göre yedeklenmesini sağlıyoruz. Bulut yedekleme`de sunuyoruz.

SERVİS SORU CEVAP

Evet yaklaşık 10 yıldır bu uygulama ile birçok işyeri,kuruluş,devlet dairesi,okullar ,kurumlar vb yerler ile servis anlaşmamız mevcuttur.

Evet yaptığımız servislere garanti veriyoruz.Bu işlem yapılan işin durumuna göre zaman değiştirebiliyor.Örneğin anakart tamirine 3 ay garanti veriyoruz.

Herhangi bir marka ile anlaşmamız mevcut değil.Yalnız birçok markaya destek veriyoruz.Acer,Asus,Dell,Toşhiba,Hp,Packardbell,Fujitsu Siemens,Sony vb markalara KKTC `de tdestek vermekteyiz.

Evet ürünlerimizin garantisi mevcuttur.Ürün ile birlikte aldığınız fatura sizin garanti belgeniz dir.Ayrıca ürünlerin içerisinde çıkan garanti belgelerini`de doldurup imzalayarak size teslim ediyoruz.

Kıbrıs teknik servis  teknik ekibimiz problem konusunda bilgi verdikten sonra mutlaka sizden fiyat konusunda onay ister. Kabul etmeniz durumunda tamir işlemi gerçekleştirilir.Bazı konumlar dışında onay almadan yapmadığımız gibi bazen anakart üzerinde test yapmadan da sonuca gidilemediği için bunun bilgisini müşteriye ürünü teslim alınırken bilgilendirerek ön fiyat ile sonuca gidebiliyoruz.

BAKIM VE DESTEK ANLAŞMALARI

Kıbrıs Teknik Servis Bakım Anlaşması, yapılan sözleşmeye göre günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri, Ağ Bileşenleri ve benzeri alakalı herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için bilgisayarlara müdahale edilip sorunların giderilmesi gereken önlemlerin alınması hizmetlerini bilgisayar danışmanlık hizmeti bilgisayar sistem destek ağ sistem desteği gibi bilişim hizmetlerini kapsar.

Kıbrıs Teknik Servis İşletmesinde ana bilgisayar, sunucu (server), yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri ve benzeri çevre birimleri bulunan bilgisayarlarında veya elektronik cihazlarında sorun meydana geldiğinde destek ihtiyacı olan tüm işletmeler kurumsal bakım sözleşmesi ile bilişim alt yapılarını güvence altına almalılar.

Kıbrıs Teknik Servis Kurumsal Bakım ve Destek Anlaşması maliyeti ağ sistem özelliklerine, bilgisayarlarının sayısı, cihaz ve sistem özelliklerine, sözleşme kapsamına dahil edilen yazılımlara göre değişmektedir.

Kıbrıs Teknik Servis Kurumsal Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

Kıbrıs içinde Tüm Bölgeler…

Kıbrıs dışında ise Uzaktan Destek Anlaşmaları yapmaktayız. Uzaktan Destek Hakkında Bilgi almak için buraya tıklayınız.

Kıbrıs Teknik Servis Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir. Sonrasın da müşteri temsilcilerimiz, bilgi işlem uzmanlarımızla beraber işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır. Onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 3-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı ve geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur.

Kıbrıs Teknik Servis Kurumsal Bakım Anlaşmalı (Sözleşmeli) müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Skype, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar. Verilerinin yedekleri her zaman alınır (sözleşme dahiline alındığı taktirde geçerlidir), Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve indirimler sağlanır.

Kıbrıs Teknik Servis Kurumunuz da ki bilgisayarlarınızın bakımını zaman kaybı yaşanmadan hızlı bir şekilde yapıyoruz aynı zaman da çalışma saatlerimiz içerisinde uzaktan destek ve bire bir destek’de veriyoruz.

Diğer merak ettiğiniz tüm detaylar için ofisimize bekleriz veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

FİYAT TABLOMUZ

Fiyat politikamız ürünlerimize ve isteklerinize göre değişkenlik göstermektedir.Kalitemizden ödün vermeden en iyisi sunmak adına,kaliteli iş iyi fiyat anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Format / Sıfırlama

30 İLE 50 Arası Fiyat Değişiyor
 • Windows 7 / 8 / 10 / Server ( TR |EN )
 • Genel Program Kurulumu
 • Microsoft Office
 • Windows Güncelleme
 • Dış Temizlik
Hemen Başvur

Format / Malzeme

100 İLE 400 Arası Fiyat Değişiyor
 • Windows Kurulumu
 • Harddisk Yenileme
 • Ram İlave Etme
 • İç Temizlik Ve Bakım
 • Soket Onarımı
Hemen Başvur

Tamir / Onarım

150 İLE 300 Arası Fiyat Değişiyor
 • Arıza Tanımlama
 • Elektrik Arızaları
 • Sıvı Teması Arızaları
 • Besleme Ünitesi Arızaları
 • Ekran Chipset Arızaları
Hemen Başvur

Ekran / Panel

150 İLE 400 Arası Fiyat Değişiyor
 • LCD / LED Değişimi
 • Panel Menteşe Değişimi
 • Menteşe Onarımı
 • Ekran Kasası Değişimi
 • LCD/LED Kabloları
Hemen Başvur

Yukarıda size sunulan paketler ve fiyatlar,ürünlerin ve servislerin yapılışına göre değişkenlik göstermektedir ve verilen fiyatlar ortalama değerindedir.Kıbrıs Teknik Servis Hizmetleri.

Bir`M&K TEKNOLOJI TRADING LTD Kuruluşudur.

Yukarı